Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C200 CDI -09

12 700 ЕУР

Се продава од: mihael 04 фев. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Mercedes Benz C200
2009 Godina
Registrirana do Juli 2016
Zelen Karton
194 500 Kilometri Pominati
Navigacija
Tempomat
Bord Kompujter
8x Air Bag
Elektricni Retrovizori
Greenje na sedista
Aluminski Bandasi
Nema Zamena Samo Kes
Кон почеток