Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM MERCEDES C200 CDI GODINA 2003

0 ЕУР

Се продава од: vladimir goker 07 јан. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
KOLATA E REGISTRIRANA I REDOVNO SERVISIRANA NOVI GUMI TENPOMAT KLIMA ISPRAVNA
vladimir goker
075386592
Leaflet
Кон почеток