Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ c200cdi -01 reg do 10.05.2020

3 500 ЕУР

Се продава од: Живе 27 мај 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Registriran do 10.05.2020
4-zimski gumi so alumi felni
4-letni gumi so alum felni

Napraven servis pred 3000km
Pominato 350000km
Uvezen od Germanija 2013godina
Mercdes c200 2001

Limit na brzina
Komandi na volan
Bord Komp
Senzor za dozd
Senzor na svetla
Elek na Retrovizori
Tempomat
Dvd-Pioneer
Soncev krov
Esp,abs,bas
Klimatronik
Maglenki
Dlabisko i visinsko podesuvanje na volan
Elektrika na prozori
Elektrika na sedista
Priklucok za euro kuka

Cena 3500€
Живе
070704202
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации