Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 200cdi

4 350 ЕУР

Се продава од: Agan Reshiti 24 ноем. 02:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 200
Registracija do 10.08.2022
Može i zamena
Agan Reshiti
 
070513559
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации