Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C-200 CDI navigacija

5 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: JOKER KOMPANI 15 дек. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija 6 500 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
BMW X3 2.0 D  Uvoz od Holandija 8 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Voziloto e uvezeno od Belgija,plateni se site davacki do registracija.Ful oprema i perfektno socuvano (kako novo).Originalna kilometraza so servisna kniga.Navigacija,telefon...
Info: 070/218-038
JOKER KOMPANI
Prodazba na polovni motorni i tovarni vozila,isklucivo od uvoz.(Germanija,Shvajcarija i Italija)
Посетете ја нашата продавница
Marsal Tito bb Прикажи на мапата
070218038
JOKER KOMPANI
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Seat Altea 2.0TDI DSG  -05 Germanska Navigacija 4 700 ЕУР
BMW X3 2.0 D  Uvoz od Holandija 8 450 ЕУР
Hyundai Tucson 2.0D 4WD -06 Germanski 6 700 ЕУР
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Кон почеток