Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220

3 200 ЕУР

Се продава од: Kire 13 окт. 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Mercedesot e zver se prodava poradi odenje vo stranstvo
Leaflet
Кон почеток