Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C200 REDIZAJN -04

4 700 ЕУР

Се продава од: Dragan 30 јан. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 200
REGISTRIRANA DO MAJ
ZELEN KARTON
ALU BANDAZI
FULL OPREMA
NOVI LETNI GUMI
ZATEMMATI STAKLA SO A TEST
EURO KUKA
Leaflet
Кон почеток