Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 200

0 МКД

Се продава од: Dejvid Денес 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Возилото е во одлична состојба регеистрирано цела година,сервисирасно,6 брзини,клима,команди на волан,не е увезувано од странство,кожен внатрешен интериер,централна брава

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!
Кон почеток