Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks highline navi full 2010 MT Auto 7 200 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto 5 700 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
mercedes c 200 cdi 136 ks, avantgarde oprema koza
- 2 klucevi
- 182000 km bukvalno kako nov
- napomena: 100% garancija za km ! ! !

- kozen enterier
- 6 brzini
- tempomat
- greaci na sedista
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- parking senzori napred i nazad
- potrosuvacka 5l/100km
- bluetooth, telefon aux, komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 10 airbags
- abs,
- esp,
- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- alu bandazi so novi gumi pirelli
- najdobriot motor so potrouvacka 5 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 182000 km ** so servisna kniska
- 100% garancija za kilometri proverka kade sakate
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** motorot e bukvalno nov bez sumovi bez kapka maslo
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto

- uvezena od italija ...plateni davacki

---- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Fiat Bravo 1.9jtdm 120ks novo 2008 MT Auto 3 900 ЕУР
VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi full 2009 MT Auto 10 500 ЕУР
Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto 4 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации