Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C200 CDI vo odlicna sostojba

Се продава од: ilce 27 јун. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
kolata e vo odlicna sostojba i so ful oprema.Ima masazer na vozackoto sediste elektronika na prednite prozori,registrirana do mart 2018.Za poveke informacii javete se na 075 348434
Кон почеток