Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 200

7 350 ЕУР

Се продава од: Ivan 13 фев. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Mercedes c200 donesen od germanija pred 7 meseci registiran na bugarski moze da se carine i na mk za eden den top sostojba bes zabeleski servisiran 2 para bandazi novi letni 17 ki i novi zimni 16 ki bandazi so gumi proverka moze za km 245 000km rejalni
Leaflet
Кон почеток