Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200

4 600 ЕУР

Се продава од: Ратко Вчера 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Voziloto e vo odlicna sostojba, registrirano(do 04.2020), zelen karton, novi gumi.......
Ратко
070-22 00 82
Leaflet
Кон почеток