Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C200

4 600 ЕУР

Се продава од: Ратко Вчера 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Voziloto e vo odlicna sostojba, registrirano(do 04.2020), zelen karton, novi gumi.......
Ратко
070-22 00 82
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации