Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C 200 CDI -02 ITNO

3 190 ЕУР

Се продава од: Dragan 20 септ. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 200
Mercedes klasik uvezen od Italija pred 2 godini so realni 220000 servisiran pred 500 kilometri ulje filtri stabilizatori ramo komonreil pumpa so novi zimski gumi plus letni poteosuvacka 6 litri.bez zameni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации