Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes C 200 CDI 2.2 Motor “EKSTRA SOCUVAN” 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Art 17 септ. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Art

Art

6 Огласи во продавницата

Mercedes E 220 CDI “Automatik” Avantgarde 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 5 700 EUR
Volan so se Airbag za Audi A4,A5,A6,A7,A8 kako novv 300 EUR
Se izdava limuzina za svadbi i drugi svecenosti 0 MKD
Stopovi za S clasa оriginal fabricki 180 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Mercedes C 200 CDI 6-Brzinski Menjac, 2002/01 God vo Makedonska Sobracajna. Kolata e uvezena od Svajcarska i e Reg do Januari Mesec 2022 God. Kolata e servisiran Ulje i Filter i e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala manaa.
Od Oprema ima:
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ELEK SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-ABS, ESP, AIRBAG
-MAKAGON
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
-MAGLENKI
-ALUMINSKI BANDASI SO LETNI GUMI
-OPOMENA: KOLATA SE PRODAVA SAMOO KESSS
Leaflet
Art

Art

6 Огласи во продавницата
Mercedes E 220 CDI “Automatik” Avantgarde 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 5 700 EUR
Stopovi za S clasa оriginal fabricki 180 EUR
BMW 120d 184ps 2012 165.000km orginal socuvano 0 EUR
Se izdava limuzina za svadbi i drugi svecenosti 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации