Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C200 cdi 2005 gd avangard so full oprema

0 МКД

Се продава од: mercedes 19 мај 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
mercedes C200 cdi 2005 avangard so full oprema plateni davacki do tab za ppovise inf na tel 070796007 uvoz germanija so servisna kniska 2 kluca
mercedes
070796007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации