Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 200 cdi full oprema -01 nov

4 900 ЕУР

Се продава од: vullnet 07 мар. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
kolata e kako nova so realna kilometraza perfektna karoseria menuvac i motor,4 novi gumi,klima,elektrika na sedista ,tempomat,elektrika na retrovizori,elektrika na prozori i najmala potrosuvacka na gorivo.donesena od holandia so vozenje i plateni site davacki do registracia
vullnet
070565778
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации