Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES- BENZ C 200 CDI 01 AUTOMATIC NOV FULL

3 499 ЕУР

Се продава од: MERCEDES Вчера 08:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
MERCEDES.C.200.CDI.115.KS.2001.GOD

UVEZENO.OD.CH

AUTOMATIC

KLIMA

CD.RADIO

HALOGENI

ELEKTRIKA

TEMPOMAT

CENTRALNO

NASLONJACA

ABS.ESR.AIRBAG

BORD.KOMPJUTER

KOMANDI.NA.VOLAN

SERVISNA.KNISKA

15.ALU.BANDAZI

4.NOVI.GUMI

REG.06.2020

KAKO.NOV

FULL
MERCEDES
070 544 256
Leaflet
Кон почеток