Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Mercedes C 200

23 500 ЕУР

Се продава од: Vasko 23 фев. 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Se prodava Mercedes C 200
Proizveden 2015 godina
Pominati 153.000 km
Led farovi i sredni i dolgi, navigacija
Crna boja, manuelen menjac,
Avangard nivo na oprema
Kolata e kako nova, bez grebnatini, bez nikakvi problemi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации