Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C200 -04 6BR.RACEN SWISS REG+SERVIS

5 399 ЕУР

Се продава од: Костадин 14 јан. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Се продава Mercedes-Benz C200 cdi со 122кс произведен 2004 год. увезен од ШВАЈЦАРИЈА со поминати 191.ххх км .

Колата е регистрирана до 7/2020 со зелен картон ,исправна во целост без никакви забелешки по каросерија, ентериер или мотор,менувач и подвозје

Каросеријата фабрички е целосно поцинкувана, и посебно заштитена од корозија

Моторот е на ланче и сервисите за него не се потребни како кај останатите возила

Mенувачот е рачен со што се избегнати скапи сервиси како кај автоматските и потрошувачката на гориво е значително помала.

Преносот и подвозје исто така посебно квалитетно изработени за минимални одржувања

Со еден збор нема никакви инвестиции во неа

едeн сопственик , два клуча !!!
4 летни гуми со бандаши , 4 зимски гуми со бандаши !!!
6 месеци гаранција !!!

Контакт тел :
Бранко 075/472-419
Костадин 071/261-047
Костадин
071 261 047
Leaflet
Кон почеток