Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 220D w115

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 26 ноем. 16:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 14.980 МКД / месечно

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Great Wall Voleex 1.5 -
VW POLO -11 5 500 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Sedan
Модел
C 200
Se prodava Mercedes 220D w115 6.999eur
mob. 070-209-228
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Great Wall Voleex 1.5 -
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Кон почеток