Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 200 CDI Sport Edition AMG

0 МКД

Се продава од: AMG 15 дек. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
KOLATA E UVEZENA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

FUL OPREMA.

VO ODLICNA SOSTOJBA

TEL 078 377 747

golf passat audi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации