Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 200 - 94

2 000 ЕУР

Се продава од: Rexho 10 фев. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Mercedes C-Klasa dizel od 1994 godina
- centralno
- elektrika na predni stakla
- elektrika na retrovizori
- siber
- ABS
- SRS
- servo
- Airbag x 2

Registrirana do Noemvri 2015 g.

Moze i zamena za golf 4 dizel nad 2000 g. ili bmw 320 dizel
Leaflet
Кон почеток