Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C 200 vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР

Се продава од: Dragan 20 мај 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 200
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Kolata za godinite e super kako karoseriski taka i motorot.Redovno servisirana.Registrirana do 04.07.2018 god.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации