Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220

1 490 ЕУР

Се продава од: Privat 12 авг. 09:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.190 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Sedan
Модел
C 220
Regustriran do 21.08.2019
Klima raboti
Vo mn dobra sostojba
Bez zameni samo kes
Za podetalni informacii na telefon
075 342 664
Leaflet
Кон почеток