Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C220

4 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 30 авг. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Universal
Модел
C 220
Mercedes vito Tovarno kombe
Mnogu socuvano, cetiri novi gumi 16ki, novi amortizeri,novi zglobovi i mnogu drugo.
Kombeto e top
Leaflet
Кон почеток