Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C220 CDI avangarde 2007

8 099 ЕУР

Се продава од: Trajce 25 септ. 08:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
KLIMATRONIK
- SERVO VOLAN
- KOZEN VOLAN
- KOZEN SALON
- BOARD KOMPJUTER
- ALU BANDASI
- ESP
- AIRBAG
- ABS KOCNICI
- ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- SENZORI ZA DOZD, 2 kluca i dr.kon.070324666
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации