Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Се продава од: Suhejb alili Вчера 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 220
Ima registracia
Zelen karton
Klima
4 gumi rezervni
Suhejb alili
070 708 790
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации