Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz redizajn 2005

5 699 ЕУР

Се продава од: Stefan Вчера 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Se prodava Mercedes Benz 2004 - Redizajn 2005 Full Oprema:
-ABS
-ESP
-Sonzor za dozd
-Parking senzor
-Vebasto
-Tempomat
-Greaci na Sediste
-Kompletna Elektrika na prozori
-Board kompjuter
-Registracija do kraj na April 2021
- 2 fabricki klucovi
- Napraven golem servis pred registracija
- plus 4 gratis zimski gumi
Povekje informacii na broj: 075320069 - Vasil


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации