Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 14 окт. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Купе
Модел
C 220
Se prodava Mercedes-Benz C 220 d 170 ks Coupe AMG line 2016 godina,pominati 97 000 km,kupen i servisiran vo Mak AutoStar.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации