Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedez-Benz C220 neuvezena

22 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 17 окт. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Kolata e maksimalno zacuvana i kupena od Mercedes Skopje i redovno servisirana vo mercedes
Кон почеток