Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C220 cdi

0 ЕУР

Се продава од: //// 21 ноем. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
-Avantgarde oprema so full kozha,led vnatresen paket,xenon,adaptiven tempomat.
-171000km(orginal)
-servisiran
-reg do 10/2021 so zelen karton
-Novi zimski gumi+letni gumi
-bez zameni!!!kako nov!!!

Leaflet
Кон почеток