Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 cdi prekrasna bez mana -02

4 950 ЕУР

Се продава од: TONI CRNI 09 мај 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Kolata e staklo treba da se vidi so realna kilometraza od prv sopstvenik so ful oprema
Leaflet
Кон почеток