Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PERFEKT AUTO

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 20 ноем. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

27 Огласи во продавницата

BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
NISSAN QASHQAI 2.0DCI 4X4 150KS PERFEKT AUTO 0 МКД
VW TOUARAN 2.0TDI 140KS NOV PERFEKT AUTO 0 МКД
VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA PERFEKT AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Купе
Модел
C 220
KOMPLETNO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRA!

PROIZVEDENO 2006 GODINA NA ORIGINALNI KILOMETRI,MOZE CELOSNA PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS NA KILOMETRI I SOSTOJBA!!!

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA I E PRVA FARBA,DOSEGA VOZEN SAMO OD EDEN SOPSTVENIK ,BEZ DOPOLNITELNI VLOZUVANJA,NE E PRAVENO HEMISKO,NE POLIRAN,SE E ORIGINALNO I FABRICNO NA NEGO!!

POSEDUVA SPORT EDITION NIVO NA OPREMA KOJA RABOTI PERFEKTNO SE SO POSLEDNO KOPCE,MNOGU MALA POTROSUVACKA 5/0L!

PERFEKT AUTO VI NUDI GOLEM IZBOR NA VOZILA OD SEKAKOV VID SO PRISTAPNI CENI (VRSIME DIREKTEN UVOZ)ZA POVEKE SLIKI OD PEUGEOT I DRUGI VOZILA KOI NI SE NA RASPOLAGANJE BO MOMENTOT POSETETE JA NASTA FACEBOOK STRANA PERFEKT AUTO !

SE NAOGAME NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA OD LEVATA STRANA PRED BENZINSKATA MAKOIL!

ZA POVEKE INFORMACII
078-340-299
078 586 890
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

27 Огласи во продавницата
AUDI A6 2.7TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
AUDI A6 TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
VW PASSAT 6 1.9TDI 105KS 2007G PERFEKT AUTO 0 МКД
VW POLO 1.6TDI 55KW -09 PERFEKT AUTO 0 МКД
Кон почеток