Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes cdi 220 avantgarde -01

Се продава од: zoki 27 ноем. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 220
Kolata e vo mnogu dobra sostojba i e rigistrirana cela godina so zelen karton i novi gumi na nego,od oprema ima se
Leaflet
Кон почеток