Македонски | Shqip | English |

Mercedes C220 CDI 150ps Facelift

Се продава од: Bosko 06 јун. 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Donese od Germania carinet do registacia
218,000km so istoria.
Нема посетени огласи
Кон почеток