Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks elegance avtomatic 2009 MT Auto

9 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Alfa Romeo MiTo 1.4 turbo edna vo MK 2012 MT Auto 4 999 ЕУР
VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto 5 800 ЕУР
VW Passat 2.0 tdi 140ks dsg navi nov 2007 MT Auto 5 900 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
mercedes c 220 cdi 170 ks, elegance oprema avtomatik
- 219000 km bukvalno kako nov
- napomena: 100% garancija za km ! ! !

- avtomatik tiptronik menuvac
- tempomat
- greaci na sedista
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- parking senzori napred i nazad
- potrosuvacka 5.5l/100km
- bluetooth, telefon aux, komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 10 airbags
- abs,
- esp,
- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- alu bandazi so novi gumi pirelli
- najdobriot motor so potrouvacka 5 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 219000 km ** so servisna kniska
- 100% garancija za kilometri proverka kade sakate
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** motorot e bukvalno nov bez sumovi bez kapka maslo
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto
- uvezena od italija ...plateni davacki

---- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 ЕУР
Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto 4 200 ЕУР
Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 142000km nova 2010 MT Auto 7 800 ЕУР
VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto 5 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации