Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes

4 750 ЕУР

Се продава од: Виктор Вчера 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Се Продава
Mercedes C220 , 110KW/150Hp, Аутоматик
Регистриран до 28.07.2021 на МК табли, Донесен од Германија
Редовно сервисиран, во одлична состојба.
Опрема:
-Алуминиумски бандажи
-Xsenon Светла и Магленки
-Греачи на предни седишта
-Клима
-Темпомат со лимитер за ограничување на брзнината
-Навигација со радио за CD, и картичка
-Сончев кров со елетроника за отворање на кип и целосно
-Електроника за подесување на предни седишта
- Микрофон и телефон
-Воздушни перничина
-Електоника за предни и задни прозорци

Цена: 4750 Евра
Кинтакт тел. 071369551 - Виктор
Локација: Прилеп
Виктор
0038971369551
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации