Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 220 CDI

Се продава од: bobi 04 јул. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
SE PRODAVA MERCEDES C 220 CDI AVNTGARD OPREMA NEFARBAN.NEUDIRAN ,NESMINKAN, REALNA KILOMETRAZA,NEMA ZAPALENO CIGARA VO KOLATA NAJVISOKO NIVO NA OPREMAREGISTRIRAN DO APRIL 2019 SO ZELEN KARTON NOVI GUMI MOZE DA SE PROVERI VO KOJ BILO SERVIS CENA
4500e
078 252 232
Нема посетени огласи
Кон почеток