Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 cdi

4 000 ЕУР

Се продава од: Gjore 25 мај 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Mercedes 220 cdi 2001 godina vo odlicna sostojba.
Kolata e sochuvana so funkcionalni i ispravni site delovi na nejze.
Servisirana ulje site filtri.
Novi amortizeri, diskovi, plochki, akumulator i gumi.
So kolata odat gumi 4 zimski 4letni.
Za poveke informacii na tel. 072207454 Gjore
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации