Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz c220 cdi

4 199 ЕУР

Се продава од: omer 05 септ. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
kolata e na dobra sostojba nema nigde skapana ne udrena. registrirano do 07.2019g od oprema poseduva
-KLIMATRONIK
-TEMPOMT
-TIPTRONIK
-BORD-KOMPJUTER
-SENZOR PARKING PRED I NAZAD
-ESP
-KOM. NA VOLAN
-4 NOVI GUMI +
VREDI DA SE VIDI I DA SE PROBA VO SEKOE VREME.
-BROJ ZA KONTAKT*********/ 075-381-221
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации