Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 -02

5 500 ЕУР

Се продава од: Loki 11 дек. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Модел
C 220
registriran,servisiran,so novi zimski gumi,klimatronik,so siber,ima dva para bandazi,prva registracia mu e tuka,mozna zamena za golf 5
Leaflet
Кон почеток