Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde W204 -07

8 250 ЕУР

11 000 ЕУР

Се продава од: Ѓоко Вчера 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 17.650 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
C 220
Se prodava Mercedes C220 CDI Avantgarde so 170ks so abtomatski menuvach, vo odlicna sostojba, so napraven servis, kupen vo MakAutoStar.
Voziloto e registrirano do 16 Septemvri 2020
Ѓоко
070261089
Кон почеток