Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIC

6 000 ЕУР

Се продава од: Jasmin Вчера 11:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Модел
C 220
Се продава мерцедес C220 CDI максимално сочуван. Во безпрекорна состојба мотор, каросерија и внатрешност. Со добро ниво на опрема:

- нови летни гуми
- сончев кров
- алуминиумски бандажи 16-ки
- магленки
- автоматски менувач
- темпомат
- кожен мултифункциски волан

комплетно сервисиран. Нови амортизери, дискови, плочи

Колата е возена 90% на автопат, не е удирана, гребена, поправана преправана... може проверка каде сакате и во овластен сервис на мерцедес.

Регистриран со зелен картон до: 01.10.2018

Без замени.
Leaflet
Кон почеток