Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C220 CDI TAXI LICENCIRAN

3 700 ЕУР

Се продава од: erkan 07 јан. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 220
Prodavam mercedes c220 cdi 1999god full oprema so taxi licenca registriran do 14.12.2018 so zelen karton kolata e top sve si raboti na nego ima smeneto novo:
set kumplug lamela potisna zamaec novi
centralna spona i dve dolni sponi novi
diskovi i plocki novi
servisiran redovno za povise informaci javete se na 071590572
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации