Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 ЕУР

Се продава од: Zarko Вчера 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Mercedec C 220 obicen dizel so mehanicka bos pumpa. Ful oprema so novi zimski gumi.Nikogas ne udiran ,nitu farban! Registriran do Juni 2020.Klimata odlicno raboti! Tel.071 647 935
Cena: 1750evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации