Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 CDI

Се продава од: beni 22 окт. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Mercedes C kllasa eleganc .2004 god
kolata e donesena od germanija .
so plateni dacaqki do regestracija.
so full oprema.ples kuka.
proba sekoje vrema.
cena po dogofor.
Leaflet
Кон почеток