Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde

25 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Euro Spektar 24 јан. 12:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата

Bmw F30 facelift 320d Sport 19 500 ЕУР
VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline 18 490 МКД
Bmw 320d /// Facelift * Avtomatik * 2010 10 500 МКД
Audi A6 3.0 TDI quattro /// Individual* 19 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Kolata e uvezena sega ima plateni site davacki do registracia socuvano maximum za poveke info tel: 0038971939900
Auto Euro Spektar
071939900
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата
Audi A6 3.0 TDI quattro /// Individual* 19 000 ЕУР
Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG /// R-Line 25 100 ЕУР
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Seat Leon 2.0 TDI FR 11 700 ЕУР
Кон почеток