Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde

25 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Euro Spektar 24 јан. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата

VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline 18 490 МКД
Audi A6 3.0 TDI quattro /// Individual* 19 000 ЕУР
Bmw F30 facelift 320d Sport 19 500 ЕУР
Seat Leon 2.0 TDI FR 11 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Kolata e uvezena sega ima plateni site davacki do registracia socuvano maximum za poveke info tel: 0038971939900
Auto Euro Spektar
071939900
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата
Audi A6 3.0 TDI quattro /// Individual* 19 000 ЕУР
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline 18 490 МКД
Bmw F30 facelift 320d Sport 19 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации