Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C220 dizel 2007

7 199 ЕУР

Се продава од: Ivan 25 ноем. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 220
Kolata e vo odlicna sostojaba so 220000 km so zimski i letni gumi novi bandazi.
Full oprema
Registrirana do april 2020
Ivan
 
078217161
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации